SAS Credits

Program SAS Credits oferuje klientom korporacyjnym możliwość zbierania punktów za każdy przelot SAS lub liniami partnerskimi Blue1 i Wideroe. Punkty można gromadzić także za pobyty w wybranych hotelach w Skandynawii i Europie.
Zgromadzone punkty można wymienić na nowe bilety lub noclegi w hotelu.

Zacznij zbierać punkty SAS Credits już dziś, aby ograniczyć koszty podróży służbowych w Twojej firmie.

Kliknij i dołącz do Programu

O Programie SAS Credits

Program SAS Credits jest specjalną ofertą skierowaną do klientów korporacyjnych, którzy nie są obecnie związani umową współpracy z SAS. Program jest skierowany przede wszystkim do firm z sektora małych I średnich przedsiębiorstw. Po rejestracji oraz akceptacji regulaminu programu, każdy klient korporacyjny otrzymuje kod – tzw. „Kod CMP”, który umożliwia identyfikacje firmy w systemie oraz rejestrowanie wszystkich podróży firmy. Kod ten jest także potrzebny podczas zamiany punktów na nowe bilety lub noclegi w hotelach. Każdorazowo podczas rezerwacji podanie kodu firmy umożliwia naliczenie punktów za odbyta podróż.

Wszystkie zgromadzone punkty SAS Credits są kumulowane na koncie Państwa Firmy. Istnieje możliwość łatwego sprawdzenia stanu konta punktowego Firmy poprzez zalogowanie się na stronie SAS Corporate Site. Na koncie dostępne są informacje o zgromadzonych punktach SAS Credits oraz ich wartości.

Jak zarabiać punkty SAS Credits

Ilość punktów SAS Credits zależy od ceny biletu oraz klasy rezerwacyjnej przelotu. Firma otrzyma punkty SAS Credits w wysokości 6% wartości zrealizowanych podróży w klasie Business, 4% w klasie Economy Extra oraz 2% w klasie Economy (ceny biletu tj. bez podatków i opłat).

Bez względu na liczbę pracowników lub ilości osób dokonujących rezerwacji podróży służbowych w firmie – każda rezerwacja z „Kodem CMP” przyczynia się do zwiększenia puli punktów SAS Credits, które posiada dana firma.

Punkty SAS Credits oraz punkty EuroBonus

Program SAS Credits jest skierowany dla firm, korzystanie z niego nie wyklucza zbierania punktów za każdy przelot indywidualnie przez pasażerów – jeżeli są uczestnikami programu SAS EuroBonus.

Poznaj korzyści dla firmy programu SAS Credits

  • Dzięki programowi SAS Credits Twoja podróż służbowa  oraz podróż Twoich pracowników jest tańsza.
  • Jako uczestnik programu SAS Credits, Twoja firma otrzymuje upust w wysokości 2% od publikowanych taryf na wyloty z Polski.
  • SAS oferuje połączenia z sześciu polskich miast do Kopenhagi – firmy z dużą ilością oddziałów w różnych miastach Polski mogą rozpoczynać podróż bez konieczności dojazdów do Warszawy.
  • Punkty SAS Credits firma może wykorzystać przez trzy lata od momentu ich zdobycia.
  • Nie stosujemy limitów punktów SAS Credits, zarówno, jeśli chodzi o ich gromadzenia, jak też wydawanie.
  • Punkty zarabiać i wydawać można również w hotelach sieci Residor: Radisson Blue i Park Inn.

Dołącz do Programu SAS Credits

To takie proste - wypełnij formularz i wyślij go.
Wkrótce otrzymasz potwierdzenie rejestracji.

 

Po wypełnieniu i wysłaniu formularza, osoba lub osoby kontaktowe z Państwa firmy, otrzymają drogą mailową "List Powitalny" wraz z regulaminem.
Następnie zostaną wygenerowane dane użytkownika oraz hasło umożliwiające dostęp do naszego portalu korporacyjnego SAS Corporate Site, na którym będą Państwo mogli uzyskać informacje o stanie konta w programie SAS Credits.
Rezerwacji należy dokonywać w Państwa biurze podróży – tak jak do tej pory. Radzimy każdorazowo informować personel biura Grupa Travel o uczestnictwie w programie SAS Credits.