RSI

Autorska aplikacja Grupy Travel to narzędzie umożliwiające samodzielne generowanie raportów, pobieranie faktur oraz przeglądanie statystyk sprzedaży.

Rozwiązanie to zadedykowano klientom korporacyjnym, w tym między innymi firmom szukającym pełnych i rzetelnych informacji na temat wykorzystania budżetu przeznaczonego na podróże służbowe, pracownikom odpowiedzialnym za dekretowanie faktur oraz osobom, które chcą sprawdzić szczegóły wykupionych usług.

Za pomocą aplikacji można ustalić najczęściej wykupywane usługi lub określić ich najczęściej wykorzystywanych dostawców, wyznaczyć tendencje zamówień w porównaniu z poprzednimi latami, wartość wydatków w podziale na centra kosztowe, wytypować poszczególnych podróżnych, a także pozyskać wiele innych praktycznych informacji.

 

Opinia klienta Grupy Travel korzystającego z aplikacji RSI:

„To rozwiązanie adekwatne dla biura podróży funkcjonującego w XXI wieku. Nie ma potrzeby proszenia o fakturę, raport, zestawienie. Wszystkie te dokumenty możesz otrzymać za pomocą jednego kliknięcia. Chcesz wiedzieć, ile Pan Kowalski wydał na podróże, powiedzmy za pierwsze półrocze, na bilety lotnicze i dodajmy jeszcze w klasie biznes? Wystarczy kilka kliknięć i raport gotowy. Drukujesz lub wysyłasz go do Excela. Pełna swoboda oparta o bardzo przyjemną nawigację po aplikacji. Osobiście polecam raport oszczędnościowy oraz raport średniego czasu wykupu usługi przed datą planowanej podróży”.