LOT dla firm

Program LOT Dla Firm to wyjątkowy program biznesowy skierowany do osób prowadzących stałą działalność gospodarczą lub handlową. Program umożliwia gromadzenie punktów lojalnościowych na konto firmy za każdą podróż służbową odbytą na pokładach samolotów LOT-u. Punkty następnie można wymienić na atrakcyjne nagrody.

Podwójne korzyści

Wszystkie bilety zarejestrowane w programie LOT Dla Firm uprawniają również do zbierania mil w programie Miles & More. Firmy gromadzą punkty na swoim koncie w programie LOT Dla Firm, a jednocześnie osoby podróżujące gromadzą mile na indywidualnym koncie w Miles & More. To podwójna korzyść z każdego zakupionego biletu!

Nagrody

Nagrody można zamówić dla dowolnie wybranej osoby. Dzięki temu można efektywnie motywować lub nagradzać najlepszych pracowników oraz zacieśnić partnerskie relacje z kontrahentami i kluczowymi klientami. Do wyboru są trzy rodzaje nagród:

  • bilety - nagrody na przeloty rejsami LOT-u w klasie ekonomicznej i biznes
    Bilety wystawiane są na rejsy obsługiwane przez PLL LOT na trasach z i do Polski. W nowej edycji programu istnieje możliwość wyboru sposobu płatności za podatki lotnicze – można tego dokonać pieniędzmi lub punktami. Zapłata pieniędzmi za podatki umożliwia szybszy odbiór nagród.


  • podwyższenie klasy podróży z ekonomicznej do biznes
    Atrakcyjne warunki podróży za cenę biletu w klasie ekonomicznej: podróż w klasie biznes oraz większy limit bagażu.


  • pakiety weekendowe
    Obejmują bilet lotniczy i pobyt w hotelu w wybranych miastach Europy. Na weekendową wycieczkę można wybrać się w pojedynkę lub zabrać ze sobą partnera biznesowego, współpracowników czy rodzinę. Bogata oferta programu daje możliwość atrakcyjnego spędzenia czasu w najpiękniejszych europejskich miastach.

Zapisując się do programu

Uczestnik otrzymuje bonus powitalny w wysokości 2000 punktów. Istnieje także możliwość uzyskania punktów za wszystkie rejsy odbyte liniami PLL LOT w ciągu ostatnich 3 miesięcy przed rejestracją w Programie LOT Dla Firm.

Zbieranie punktów

Naliczanie punktów rozpoczyna się od momentu rejestracji do programu w związku z nabywaniem i wykorzystaniem biletów na rejsy obsługiwane przez LOT. Podczas zakupu biletu za pośrednictwem strony internetowej lotdlafirm.com numer LF jest samoczynnie wpisywany do formularza zamówienia, dzięki czemu punkty naliczane są automatycznie na konto Uczestnika. Nabywając bilet w biurze PLL LOT lub u Agenta należy pamiętać o podaniu indywidualnego numeru uczestnictwa firmy w programie.