Grupa Travel

Grupa Travel Sp. z o.o. to polska spółka kapitałowa, która powstała w kwietniu 2001 roku. Od początku swojej działalności firma zajmuje się dostarczaniem profesjonalnych i nowoczesnych usług w zakresie aranżacji podróży służbowych oraz indywidualnych..

Przez ponad 16 lat zespół wykwalifikowanych pracowników zapewnia kompleksową obsługę w sektorze biznesu, dedykując szeroki wachlarz serwisowy dla każdego z partnerów. Grupa Travel stara się przedstawiać swoim klientom wybór najkorzystniejszych ofert, umożliwia rezerwację i zakup biletów lotniczych, grupowych, marynarskich, a także rezerwację biletów kolejowych, autokarowych oraz promowych. Korzystający z usług Grupy Travel mogą liczyć na miejsca hotelowe na całym świecie, wynajem samochodów oraz sprzedaż polis turystycznych. Ofertę dopełnia profesjonalna organizacja i obsługa konferencji, wyjazdów integracyjnych i motywacyjnych oraz eventów tematycznych.

Klienci mogą oczekiwać nie tylko profesjonalnego podejścia do realizowanych zleceń, ale również pełnego wsparcia merytorycznego, pomocy w optymalizacji kosztów podróży służbowych oraz innowacyjnych rozwiązań wyróżniających Grupę Travel wśród innych agentów IATA. Firma umożliwia dostęp do serwisu 24h/7 dni w tygodniu, a także autorskich aplikacji wspomagających realizację i zarządzanie podróżami służbowymi. Oprócz produktów z branży turystycznej nasi klienci mogą liczyć przede wszystkim na wsparcie i profesjonalne podejście do realizowanych zleceń oraz pomoc w optymalizacji kosztów podróży służbowych.

Najważniejszym dobrem Grupy Travel są pracownicy. To dzięki staraniom wysoko wykwalifikowanych osób osiąga ona sukcesy oraz utrzymuje pozycję lidera wśród biur specjalizujących się w obsłudze podróży służbowych. Stawiając wysokie wymagania zawodowe, zapewnia jednocześnie możliwość podnoszenia kwalifikacji i realizacji swoich ambicji.

Dowodem rzetelnego podejścia do prowadzonego biznesu Grupy Travel, działań proekologicznych, sportowych oraz charytatywnych są liczne nagrody, otrzymywane na arenie lokalnej oraz ogólnopolskiej, m.in.: nagroda Pomorski Gryf Gospodarczy 2009, nominacja w konkursie Firma z Przyszłością 2010, wyróżnienie Pracodawca Roku 2011 czy nagrody Gazele Biznesu 2011,2012,2013.

Podczas wdrożeń Travel Policy, Grupa Travel korzysta z narzędzi i aplikacji wieloletniego partnera technologicznego, firmy Amadeus Polska. Amadeus Polska Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą rozwiązań informatycznych i usług dla branży turystycznej. Początki działalności firmy sięgają roku 1992. Obecnie 100 proc. jej udziałów należy do Amadeus IT Group z siedzibą w Madrycie. W ciągu ostatniej dekady, firma Amadeus Polska Sp. z o.o. stała się filarem rynku usług turystycznych w Polsce.

Przeprowadzenie audytu potrzeb oraz dotychczasowego zapotrzebowania na usługi związane z podróżami służbowymi przez Grupę Travel a także zastosowanie technologii Amadeus pozwala zmniejszyć wydatki na podróże służbowe dzięki redukcji ich kosztów oraz zapewnić szybki zwrot z inwestycji – zazwyczaj w ciągu kilku miesięcy.