Amadeus

Firma Amadeus IT Group jest globalnym dostawcą najwyższej jakości zaawansowanych rozwiązań technologicznych i usług przetwarzania danych dla światowej branży turystycznej. 

Dysponuje rozległą siecią oraz jedną z największych baz danych w Europie. Amadeus świadczy usługi na rzecz ponad 90 000 biur podróży, niemal 62 000 punktów sprzedaży linii lotniczych, ponad 35 000 biur wypożyczalni samochodów na całym świecie a także ponad 5000 korporacji, które korzystają z narzędzi do zarządzania podróżami służbowymi. Amadeus to najbardziej dynamicznie rozwijający się system GDS (Global Distribution System), który umożliwia rezerwację miejsc i zakup biletów (w standardzie BSP). Jest neutralny i nie faworyzuje żadnego usługodawcy, dając pełny dostęp do wszystkich ofert.

Amadeus inwestuje w badania i rozwój nad nowymi rozwiązaniami, podnoszącymi efektywność i komfort pracy w branży turystycznej. Chcemy, aby dzięki nim nasi Klienci mieli większą swobodę w podejmowaniu odważnych decyzji.

O ugruntowanej pozycji Amadeus na rynku polskim świadczy nie tylko ponad 20-letnia historia udanej działalności, ale również fakt, że z tych usług korzysta ponad 600 biur podróży w całym kraju, dając firmie pozycję lidera rynku w Polsce. GDS to dla firmy Amadeus coś więcej, niż system informatyczny i ogromna baza danych. Klientom oferowane są dostosowane do ich potrzeb, zaawansowane rozwiązania, które pomagają im skutecznie konkurować na rynku i rozwijać swoją działalność. Amadeus zapewnia także dostęp do szerokiego wachlarza usług - od bogatego zestawu szkoleń, po pomoc techniczną i Help Desk. 

Sukces firmy jak i sukces Klientów oparty jest na skutecznym przewidywaniu nadchodzących zmian oraz zdolności adaptowania się do nich poprzez szybkie wprowadzanie na rynek innowacyjnych produktów. Rozwiązania Amadeus charakteryzują się nie tylko łatwością w użyciu, ale przede wszystkim znacząco poprawiają wyniki operacyjne firm z nich korzystających. 

Amadeus ma swoje placówki w Madrycie (siedziba główna firmy), Nicei (dział rozwoju) i Erding (dział operacyjny – centrum przetwarzania danych) oraz biura regionalne w Miami, Buenos Aires, Bangkoku i Dubaju. Firma świadczy usługi dla klientów za pośrednictwem 73 lokalnych Organizacji Handlowych Amadeus obejmujących swoją działalnością 195 krajów.

Więcej informacji na www.amadeus.com.pl

Brighter, bolder better travel technology.